Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Zdobywanie Punktów Umiejętności (PU)
#11
10. Oprócz samego robienia questów powtarzalnych, czy nabijania PU na potworach są do dyspozycji zadania na dużą ilość punktów umiejętności. Pierwsze zadanie, które można do takich zaliczyć jest dostępne na 60 lvlu. Jest to zadanie na naplecznik. Po wykonaniu tego zadania ważnym aspektem jest, żeby przed oddaniem nie zapomnieć o środkach zwiększających liczbę punktów umiejętności. Za zadanie można otrzymać max 300%. Zdjęcia zadania są na przykładzie tytana, każda klasa ma swój naplecznik.

[Obrazek: 30.jpg][Obrazek: 31.jpg][Obrazek: 32.jpg]

Zadanie pojawia się zaraz po osiągnięciu 60 poziomu tuż pod wykrzyknikiem z prawej strony okna gry (wykrzyknik pokazany na rysunku poniżej). Jeżeli jednak zadanie się nie pojawi z różnych powodów można go odebrać u Handlarza Zbroją Banta w Dratan.

[Obrazek: 42.jpg]
Odpowiedz
#12
11. Zadanie "Stary Znajomy" to nie jedyne zadanie na 60 lvlu oferujące tak dużą ilość PU. Kolejnymi takimi zadaniami są te w Świątyni Alvitar. Zadania na większą ilość PU pojawiają się po wykonaniu zadania "Żywy czy martwy?". Po wejściu do Alvitar należy odebrać zadanie od Marszałka Antyheretyków znajdującego się zaraz przy wejściu. 

[Obrazek: 35.jpg]

[Obrazek: 33.jpg][Obrazek: 34.jpg]

Zadanie należy oddać do Generała Armina, który znajduje się przy drodze do Diabelskiego Oka.

[Obrazek: 36.jpg]

Po oddaniu tego zadania otrzymamy kolejne zadanie, za które możemy otrzymać max 3000 PU.

[Obrazek: 37.jpg][Obrazek: 38.jpg]

Wykonane zadanie oddajemy u Komendanta Antyheretyków, który znajduje się nieopodal Handlarza Biżuterią i Zakurzonej Skrzyni w Alvitar.

[Obrazek: 39.jpg]

Po oddaniu tego zadania Komendant będzie miał dla nas kolejną misję, za którą można otrzymać max 4500 PU.

[Obrazek: 40.jpg][Obrazek: 41.jpg]

Po zabiciu Erebusa pojawiają się NPC's, u których można oddać zadanie.
Odpowiedz
#13
12. Następne większe zadanie na PU jest dostępne po osiągnięciu 100 poziomu u Kapitana Jikilla w Egehii.

[Obrazek: 43.jpg]

[Obrazek: wet1.JPG]
[Obrazek: wet2.JPG]
[Obrazek: wet3.JPG]
[Obrazek: wet4.JPG]

Apokaliptykus znajduje się na 10 piętrze Wieży Dusz w Egehii, Krwawa Walkiria jest w Tombie w Dratan nieopodal Sfinksów Hegemonów, natomiast Ancalagor jest to boss krainy, który pojawia się podczas zabijania potworów w Egehii.
Odpowiedz
#14
13. Do zadań gdzie można otrzymać na prawdę sporą sumę punktów umiejętności zaliczamy zadania dzienne dostepne od 99 poziomu do  100.
Z racji na ogromną liczbę punktów doświadczenia jaką się za nie dostaje nie jesteście w stanie robić ich nieustannie. Zadania możecie otrzymać u Kapitana Jikilla w Egehii.

[Obrazek: 1_1.jpg][Obrazek: 1_2.jpg][Obrazek: 1_3.jpg]

[Obrazek: 2_1.jpg][Obrazek: 2_2.jpg]

[Obrazek: 3_1.jpg][Obrazek: 3_2.jpg]

Dwa z trzech powyższych zadań można śmiało robić w Monster Combo, a dokładniej to na Zamaskowanych Wojowników oraz na Prastare Zombie i Antyczne Mumie. Potwory ze strefy szarej magii, to nic innego jak potwory ze Świątyni Akan. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości