Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Event] Straszna Elcetka
#1
W tym roku Strach na wróble przygotował dla Was odjechaną Elcetkę, którą większość z Was pewnie pamięta.
Tym razem występuje ona w dwóch wersjach!

Przedstawiamy Państwu Straszną Elcetkę!

[Obrazek: strasznaelcetka1.jpg][Obrazek: strasznaelcetka2.jpg]

To specjalna Elcetka, która będzie dostępna tylko w czasie trwania eventu Halloween, a więc od 24 października (godz. 00:00) do 8 listopada (godz. 23:59).

Losować w niej będziecie mogli Strasznymi żetonami, które zdobyć można tylko na dwa sposoby.

[Obrazek: strasznyzeton.jpg]
  • Pierwszy z nich to specjalne zadanie dzienne, dostępne u Stracha na wróble. Uwaga! Tylko zapisane w tym temacie osoby, będą widziały to zadanie! Koniecznie zapiszcie swoją postać, pamiętając o prawidłowej wielkości znaków. Zadanie będzie można wykonać w sumie 16 razy. Za każde otrzymacie jeden Straszny żeton.
  • Drugi sposób zdobycia żetonów to Item Shop. Codziennie dostępne będzie 10 żetonów w absurdalnie wysokiej cenie 500 cash za sztukę.

Nagrody główne - Straszne kupony 1 i 2

[Obrazek: strasznykupon.jpg]

Straszny kupon to wyjątkowy przedmiot, który zaśmieci Wasze plecaki. Będziecie musieli go usunąć. Spalić, zadeptać, porwać, a najlepiej wyrzucić do kosza.
Kiedy już to zrobicie, napiszcie wiadomość prywatną na forum do GM Santhia i koniecznie umieśćcie w niej swój nick, ilość wyrzuconych kuponów oraz rodzaj broni jaką chcecie otrzymać (np. sztylety w unik w przypadku Strasznego kuponu 1). Po upewnieniu się, że wyrzuciliście kupon do kosza, niezwłocznie wyślemy odpowiednią broń do posłańca.

Co? Jakie sztylety w unik?
Nie "co", tylko "proszę". Co za straszne maniery. Tak jest, możecie wymienić każdy Straszny kupon 1 na dowolną broń 173 lvl. Możecie wybrać rodzaj broni oraz zestaw opcji, unik lub celność.
Każdy Straszny kupon 2 możecie natomiast wymienić na dowolną broń elementarną 180 lvl z craftingu Mooraski, która będzie miała maksymalną podstawę ataku.

Pamiętajcie, że Elcetka jest dostępna tylko do 8 listopada do godz. 23:59!
Wymieniać kupony na bronie możecie do końca listopada.

Życzymy szczęścia!
Team Xanthus
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości