Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin gry
#11
Informujemy o zmodyfikowaniu poniższych punktów regulaminu gry oraz dodaniu nowych.

1. Konto
1.5 Niedozwolony jest handel postaciami, przedmiotami i dobrami z gry za realną walutę, wliczając środki uznane lub mogące być uznane za realną walutę (Bitcoin, bon zakupowy Tesco, naklejki na świeżaki itd.).

7. Sankcje
Zależnie od stopnia naruszenia regulaminu oraz wcześniejszych przewinień, gracz może otrzymać blokadę czasową konta (1 godzina, 1 dzień, 2 dni, 3 dni, 7 dni lub 30 dni), blokadę permanentną konta, zakaz gry na serwerze. W niektórych przypadkach kary mogą dotyczyć wszystkich powiązanych kont lub zostanie zablokowane IP danego użytkownika.
W przypadku naruszenia punktów 3.6 i 3.8 może być zastosowana konfiskata zwierzaka, który zdobywał doświadczenie.

Zwykle gracz otrzymuje sankcje w kolejności od blokady czasowej 1 godz. (tzw. ostrzeżenia) do blokady permanentnej i ewentualnie zakazu gry na serwerze. W przypadku kolejnych naruszeń regulaminu, gracz otrzymuje karę o jeden stopień wyższą. W związku z tym, za to samo przewinienie, gracze mogą być ukarani w różny sposób.
Uwaga: Istnieją następujące wyjątki od tej reguły:
W przypadku jednoczesnego naruszenia punktów 3.6 i 5.2 (tzw. bocenie), sankcje zaczynają się od blokady konta/kont na 7 dni.
W przypadku naruszenia punktów 4.1, 5.1 i 5.2 w znaczącym stopniu, sankcje zaczynają się od blokady permanentnej konta/kont.
W przypadku podejrzenia naruszenia regulaminu konto może zostać zablokowane do wyjaśnienia tzn. na czas nieokreślony.

Zakaz gry na serwerze oznacza, że każde kolejne konto danej osoby może być zablokowane na stałe bez dodatkowego powodu i bez ostrzeżenia. Ten rodzaj kary jest stosowany w przypadkach ekstremalnych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości