Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin gry
#11
Informujemy o zmodyfikowaniu poniższych punktów regulaminu gry oraz dodaniu nowych.

1. Konto
1.5 Niedozwolony jest handel postaciami, przedmiotami i dobrami z gry za realną walutę, wliczając środki uznane lub mogące być uznane za realną walutę (Bitcoin, bon zakupowy Tesco, naklejki na świeżaki itd.).

7. Sankcje
Zależnie od stopnia naruszenia regulaminu oraz wcześniejszych przewinień, gracz może otrzymać blokadę czasową konta (1 godzina, 1 dzień, 2 dni, 3 dni, 7 dni lub 30 dni), blokadę permanentną konta, zakaz gry na serwerze. W niektórych przypadkach kary mogą dotyczyć wszystkich powiązanych kont lub zostanie zablokowane IP danego użytkownika.
W przypadku naruszenia punktów 3.6 i 3.8 może być zastosowana konfiskata zwierzaka, który zdobywał doświadczenie.

Zwykle gracz otrzymuje sankcje w kolejności od blokady czasowej 1 godz. (tzw. ostrzeżenia) do blokady permanentnej i ewentualnie zakazu gry na serwerze. W przypadku kolejnych naruszeń regulaminu, gracz otrzymuje karę o jeden stopień wyższą. W związku z tym, za to samo przewinienie, gracze mogą być ukarani w różny sposób.
Uwaga: Istnieją następujące wyjątki od tej reguły:
W przypadku jednoczesnego naruszenia punktów 3.6 i 5.2 (tzw. bocenie), sankcje zaczynają się od blokady konta/kont na 7 dni.
W przypadku naruszenia punktów 4.1, 5.1 i 5.2 w znaczącym stopniu, sankcje zaczynają się od blokady permanentnej konta/kont.
W przypadku podejrzenia naruszenia regulaminu konto może zostać zablokowane do wyjaśnienia tzn. na czas nieokreślony.

Zakaz gry na serwerze oznacza, że każde kolejne konto danej osoby może być zablokowane na stałe bez dodatkowego powodu i bez ostrzeżenia. Ten rodzaj kary jest stosowany w przypadkach ekstremalnych.
Odpowiedz
#12
Informujemy o zmodyfikowaniu poniższych punktów regulaminu gry:

3. Zachowanie w grze
3.6 Zabronione jest zdobywanie doświadczenia dla postaci/zwierzaków, zdobywanie punktów Klubów Chaosu oraz Ligi Iris, zdobywanie punktów umiejętności lub przedmiotów, gdy gracz znajduje się z dala od klawiatury (afk).

7. Sankcje
W przypadku naruszenia punktu 2.2 nick postaci może być zmieniony przez Administrację na tymczasowy.
Odpowiedz
#13
Informujemy o dodaniu punktu 1.6 oraz zmianie objaśnienia do punktu 3.6 regulaminu gry.

1. Konto
1.6 Konto w grze powinno być przypisane do prawdziwego adresu email, do którego gracz ma dostęp. W przypadku braku dostępu do przypisanego adresu, nie jest możliwe odbieranie wiadomości od Administracji, a tym samym, nie jest możliwe poznanie szczegółów ewentualnej blokady konta. Wiele kont w grze może być przypisanych do tego samego adresu email.

[do 3.6] Nie mamy do czynienia ze zdobywaniem doświadczenia dla postaci/zwierzaka lub zdobywaniem punktów Klubów Chaosu/Ligi Iris, jeśli gracz nie jest z dala od komputera.
Dozwolone jest uderzanie bez założonej broni lub ze słabą bronią w potwora, jeśli to nie ma na celu utrudnienia gry innemu graczowi.
Gracz też nie ma obowiązku odpowiadania innemu graczowi, gdy tamten chce sprawdzić, czy jest on z dala od klawiatury (ma obowiązek tylko wobec członka Administracji oraz Game Sage), jednak, byłoby to w dobrym guście. Natomiast celowe udawanie bycia z dala od klawiatury, aby prowokować innego gracza do szukania członka Administracji jest niestosowne.
Odpowiedz
#14
Informujemy o dodaniu nowego punktu do regulaminu gry:

3. Zachowanie w grze

3.12 Podczas brania udziału w eventach organizowanych przez GS, wymaga się przestrzegania zasad ustalonych przez prowadzącego. W przypadku ustalenia jednej wygranej na osobę, zabronione jest uczestnictwo w evencie na kilku kontach. Za próbę oszustwa, graczowi odebrane zostaną wszystkie nagrody, które zdobył podczas eventu. Możliwe są także dalsze konsekwencje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości